Golvlampa industridesign
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, industridesign, 1900-talets mitt, svartlackerad metall samt mässing, höjd ca 130 cm
Kuntoraportti
Slitage
456245
Päivämäärä:
2017-04-18