Golvlampa industridesign

Golvlampa industridesign
Golvlampa industridesign
Golvlampa industridesign
Golvlampa industridesign
Golvlampa industridesign
Golvlampa industridesign
Golvlampa industridesign
Golvlampa industridesign
Golvlampa industridesign
Golvlampa industridesign

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, industridesign, 1900-talets mitt, svartlackerad metall samt mässing, höjd ca 130 cm

Kuntoraportti

Slitage

456245

Päivämäärä:

2017-04-18