Johannes Andersen soffbord
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, teak, valnöt och mahogny, 2 genomgående lådor samt öppet förvaringsfack i sargen, Trensum, 1960-tal, höjd ca 50, 160 x 58 cm
Bruksslitage, delvis renoverat, underrede med avslag och limbehov, ett lådhandtag med avslag
456261
2017-04-18