Orientmatta semiantik

Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, troligen faraghan, ca 556x390 c´m

Slitage, ställvis hårdare, skador

456267

2017-04-25