Jack Sangwill

Jack Sangwill
Jack Sangwill
Jack Sangwill
Jack Sangwill

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACK SANGWILL (född 1953): Tiger och hönor, signerad, olja på duk, ca 85x78 cm

456269

2017-04-26