Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 3 par, mässing, Grillby samt Skultuna, 18/1900-tal, höjd ca 11-20 cm

Bruksslitage och fläckar

456278

2017-04-18