Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KÅSOR, 3 st., björk samt masurbjörk, en kåsa med horn och samearbete signerad A.S (Anders Fankki) längd ca 12-16 cm
Bruksslitage
456284
2017-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här