Kåsor samearbete

Kåsor samearbete
Kåsor samearbete
Kåsor samearbete
Kåsor samearbete
Kåsor samearbete
Kåsor samearbete
Kåsor samearbete
Kåsor samearbete

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÅSOR, 3 st., björk samt masurbjörk, en kåsa med horn och samearbete signerad A.S (Anders Fankki) längd ca 12-16 cm

Bruksslitage

456284

2017-04-18