Bertil Öhlund Konkret

Bertil Öhlund Konkret
Bertil Öhlund Konkret
Bertil Öhlund Konkret
Bertil Öhlund Konkret

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Kompostition, signerade och daterad Öhlund -55, akvarell på papper, 40x31 cm

456287

2017-04-29