Skål Kosta Shipbowl

Skål Kosta Shipbowl
Skål Kosta Shipbowl
Skål Kosta Shipbowl
Skål Kosta Shipbowl
Skål Kosta Shipbowl
Skål Kosta Shipbowl

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, Kosta, "Kosta Shipbowl 1978", numrerad 93/375, i träschatull, höjd 27, 28 x 28 cm

Nagg

456289

2017-04-18