Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TRÄDGÅRDSSKULPTUR, stenmassa, 1900-tal, i form av sfinx, höjd ca 70 cm
Zustandsbeschreibung
mindre skador, slitage
456293
2017-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner