Trädgårdsskulptur stenmassa

Trädgårdsskulptur stenmassa
Trädgårdsskulptur stenmassa
Trädgårdsskulptur stenmassa
Trädgårdsskulptur stenmassa
Trädgårdsskulptur stenmassa
Trädgårdsskulptur stenmassa

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, stenmassa, 1900-tal, i form av sfinx, höjd ca 70 cm

Zustandsbeschreibung

mindre skador, slitage

456293

2017-04-25