Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-tal, i form av bevingade lejon, stenmassa, höjd 40 cm

skador

456296

2017-04-25