Paraplyställ aluminium industridesign

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARAPLYSTÄLL, aluminium, 1900-talets mitt, industridesign, på hjul, höjd 76 cm, diameter ca 44 cm

Slitage

456312

2017-04-18