Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGELPLATEAU, 1700-tal, rokoko, konturerad kant, försilvrad mässing, avtagbara ben med volutfötter, ca 49x66,5 cm
Slitage, repor, spegelglas med åldersfläckar
456326
2017-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här