Spegelplateau rokoko

Spegelplateau rokoko
Spegelplateau rokoko
Spegelplateau rokoko
Spegelplateau rokoko
Spegelplateau rokoko
Spegelplateau rokoko

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGELPLATEAU, 1700-tal, rokoko, konturerad kant, försilvrad mässing, avtagbara ben med volutfötter, ca 49x66,5 cm

Slitage, repor, spegelglas med åldersfläckar

456326

2017-04-18