Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STENBORD, furu, 1700-tal, barock, allmoge, sargen med låda, balusterformade ben, spår av bemålning, på sockel med kallfack, höjd ca 80, 130x72 cm
Senare skiva samt låda, slitage
456328
2017-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här