Albert Edelfelt

Albert Edelfelt
Albert Edelfelt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALBERT EDELFELT (1854-1905): von Döbeln, signerad samt daterad i plåten 1903, etsning, plåtstorlek 21,8x15,4 cm

456329

2017-04-25