Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAF MÖLLENBORG, såsskål med fat, silver, stämplad Stockholm 1897, två delad, dekor av pärlkant, invändigt förgylld, höjd ca 10 cm, totalvikt ca 553 g
Smärre ytslitage
456331
2017-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här