Gustav möllenborg silver

Gustav möllenborg silver
Gustav möllenborg silver
Gustav möllenborg silver
Gustav möllenborg silver
Gustav möllenborg silver
Gustav möllenborg silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF MÖLLENBORG, såsskål med fat, silver, stämplad Stockholm 1897, två delad, dekor av pärlkant, invändigt förgylld, höjd ca 10 cm, totalvikt ca 553 g

Smärre ytslitage

456331

2017-04-18