Guglielmo Zocchi

Guglielmo Zocchi
Guglielmo Zocchi
Guglielmo Zocchi
Guglielmo Zocchi

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUGLIELMO ZOCCHI (1874-?): modell, signerad, olja på pannå, ca 33x21 cm

smärre slitage

456348

2017-04-25