Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 12 dlr, bestående av: bord, soffa samt 10 stolar, 1900-talets mitt, vitmålat trä och järn, sitthöjd ca 45, bordets höjd 70 cm
En stol med skadad träribba. Bruks och åldersrelaterat slitage.
456351
2017-04-18