Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 12 dlr, bestående av: bord, soffa samt 10 stolar, 1900-talets mitt, vitmålat trä och järn, sitthöjd ca 45, bordets höjd 70 cm

En stol med skadad träribba. Bruks och åldersrelaterat slitage.

456351

2017-04-18