John Emes silver

John Emes silver
John Emes silver
John Emes silver
John Emes silver
John Emes silver
John Emes silver
John Emes silver
John Emes silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN EMES, saltkar, 1 par, silver, London 1806, på kulfötter, invändigt förgyllda, långsida med dekor, dekorerad kant, ca 3,5, 8x5,5 cm, totalvikt ca 128 g

Bruksslitage

456356

2017-04-18