Snedklaffssekretär 1800-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, björk, inredning med fack och lådor, klaff med intarsia av kompassros, beslag och benavslut i mässing, höjd ca 93, 98x47 cm
Delvis renoverad, kompletterad, fläckar, ytskador, nyckel saknas
456363
2017-04-23