Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALTKAR,1 par, silver, sannolikt Tyskland, 1800-talets mitt, märkta ES 13, på fot, med hänklar, invändigt förgyllda, höjd 11,5 cm, vikt ca 194 g
Slitage och mindre bucklor
456375
2017-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här