Saltkar silver Tyskland

Saltkar silver Tyskland
Saltkar silver Tyskland
Saltkar silver Tyskland
Saltkar silver Tyskland
Saltkar silver Tyskland
Saltkar silver Tyskland
Saltkar silver Tyskland
Saltkar silver Tyskland
Saltkar silver Tyskland
Saltkar silver Tyskland

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR,1 par, silver, sannolikt Tyskland, 1800-talets mitt, märkta ES 13, på fot, med hänklar, invändigt förgyllda, höjd 11,5 cm, vikt ca 194 g

Slitage och mindre bucklor

456375

2017-04-18