Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PAUL MANSOUROFF (Ryssland,1896-1983): Composition - skiss till litografi, signerad och daterad P.Mansouroff 67, färgkrita, 37x13 cm
PROVENIENS: Galerie Daniel Gervis, Paris
Glasskada
456376
2017-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här