Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av blommande träd i emaljfärger samt järnoxid, guldbård, botten med Guangxus sex karaktärers märke, diameter ca 28 cm

Slitage

456380

2017-05-09