Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad RC, ca 302 x 199 cm
Visst slitage, slitna/saknade fransar, fläckar
456381
2017-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här