Paul Mansouroff Konkret

Paul Mansouroff Konkret
Paul Mansouroff Konkret
Paul Mansouroff Konkret
Paul Mansouroff Konkret

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL MANSOUROFF (Ryssland,1896-1983): Composition, signerad och daterad P Mansouroff 63 Nice, färgkrita, ca 38x13 cm

PROVENIENS: Galerie Daniel Gervis, Paris

Glasskada

456387

2017-04-29