Wilfredo Lam färgetsning

Wilfredo Lam färgetsning
Wilfredo Lam färgetsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Komposition, signerad, färgetsning, 34/99, bladmått ca 51x71 cm

456393

2017-04-19