Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK WÖRTS, "Exklusiv", skrivbord, jakaranda, IKEA, Älmhult, 1965, med lådor samt fack, höjd ca 73, 150x78 cm
Citesintyg medföljer
Slitage, fanerskador, repor, dragknoppar skadade
456399
2017-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här