Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
PAUL HUXLEY (England, född 1938): No 2, signerad och numrerad Paul Huxley 14/17, daterad -65, screenprint, 51x50 cm
PROVENIENS: Broströms Rederi AB.
Gulnader, fläckar
456406
2017-04-29