Paul Huxley 1965 Konkret

Paul Huxley 1965 Konkret
Paul Huxley 1965 Konkret

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

PAUL HUXLEY (England, född 1938): No 2, signerad och numrerad Paul Huxley 14/17, daterad -65, screenprint, 51x50 cm

PROVENIENS: Broströms Rederi AB.

Gulnader, fläckar

456406

2017-04-29