Hultgren oljemålning

Hultgren oljemålning
Hultgren oljemålning
Hultgren oljemålning
Hultgren oljemålning
Hultgren oljemålning
Hultgren oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

O. HULTGREN (1800/1900-tal): Kustbild, signerad och daterad O. Hultgren -08, olja på duk, ca 46x60 cm

Mindre färgbortfall

456407

2017-04-19