Matgrupp massiv valnöt 9 delar
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MATSALSMÖBEL. 9 dlr, massiv, oljad amerikansk valnöt, bestående av bord med 2 tilläggs-/förlängningsskivor á 50 cm samt 8 stolar i rak modell med pinnrygg och salt- och pepparmönstrad texilklädsel, bordets mått 240-340 x 120 cm, höjd 74 cm, stolarnas höjd ca 99 , sitthöjd 44 cm
Smärre slitage, 1 stol med lagning i ryggen
456408
2017-04-19