Matgrupp massiv valnöt 9 delar

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MATSALSMÖBEL. 9 dlr, massiv, oljad amerikansk valnöt, bestående av bord med 2 tilläggs-/förlängningsskivor á 50 cm samt 8 stolar i rak modell med pinnrygg och salt- och pepparmönstrad texilklädsel, bordets mått 240-340 x 120 cm, höjd 74 cm, stolarnas höjd ca 99 , sitthöjd 44 cm

Smärre slitage, 1 stol med lagning i ryggen

456408

2017-04-19