Flaskschatull 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKSCHATULL, 1800-talets andra hälft, betsad furu, nyckelbussning i ben, flaskorna med graverad dekor, höjd ca 25, 25x24 cm
Nyckel saknas, två proppar saknas, ytskador, locket med spricka
456410
2017-04-19