Flaskschatull 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKSCHATULL, 1800-talets andra hälft, betsad furu, nyckelbussning i ben, flaskorna med graverad dekor, höjd ca 25, 25x24 cm

Nyckel saknas, två proppar saknas, ytskador, locket med spricka

456410

2017-04-19