Klubbat för:
2 200 SEK
4 000 SEK
CARL PETER LEHMAN (Norge, 1794-1876):Porträtt föreställande Maria Helena Söderman, signerad Lehman, olja på duk, ca 41x55 cm
456426
2017-04-19