Spegel rokoko förgylld

Spegel rokoko förgylld
Spegel rokoko förgylld
Spegel rokoko förgylld
Spegel rokoko förgylld

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, dekor i pastellage, förgylld med polerat guld och slagmetall, ramen med kantglas, kvicksilverfolierat glas, höjd ca 89x36 cm

Smärre avslag, bortfall

456427

2017-04-19