Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÖNSTER, 2 st., snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, ca 111x50 samt 114x55 cm (fönsterbågarnas yttermått)
Slitage
456429
2017-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här