Omega Seamaster 200 armbandsur
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OMEGA, Seamaster 200, armbandsur, stål, ca 1970, automatiskt urverk, mineralglas, datum, refnr. 166.091, serienr. 32034538, cal. 1002, läderband med stålspänne (ej original), diameter 41 mm, omegaetui medföljer.
Glas med repor, vridring med defekt klickfjäder, tavla med skador på lume (kl 12), verket fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
456447
2017-04-19