Omega Seamaster 200 armbandsur

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, Seamaster 200, armbandsur, stål, ca 1970, automatiskt urverk, mineralglas, datum, refnr. 166.091, serienr. 32034538, cal. 1002, läderband med stålspänne (ej original), diameter 41 mm, omegaetui medföljer.

Glas med repor, vridring med defekt klickfjäder, tavla med skador på lume (kl 12), verket fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

456447

2017-04-19