Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROLAND SVENSSON (född 1910-2003):"Storskärgården", motiv med örn över kobbar, signerad roland S, färglitografi,HC, XVI/XXV, 29x39 cm

Kuntoraportti

456450

Päivämäärä:

2017-04-19