Roland Svensson färglitografi
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROLAND SVENSSON (född 1910-2003):"Storskärgården", motiv med örn över kobbar, signerad roland S, färglitografi,HC, XVI/XXV, 29x39 cm
Kuntoraportti
456450
Päivämäärä:
2017-04-19