Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL HJALMAR BERGQVIST (1894-1972): Motiv med sjöfågel över kust, signerad och daterad Karl Hj Bergqvist -33, akvarell, ca 48x68 cm
456451
2017-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här