Bysy Cart robot Horikawa

Bysy Cart robot Horikawa
Bysy Cart robot Horikawa
Bysy Cart robot Horikawa
Bysy Cart robot Horikawa
Bysy Cart robot Horikawa
Bysy Cart robot Horikawa
Bysy Cart robot Horikawa
Bysy Cart robot Horikawa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HORIKAWA TOY BUSY CART ROBOT, 1960-tal, litograferad plåt och plast, batteridriven, höjd ca 29 cm

Saknar skottkärra, ej funktionstestad, smärre lackskador

456462

2017-04-19