Kastruller koppar Krögarhuset

Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset
Kastruller koppar Krögarhuset

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KASTRULLER OCH KAROTTER, 6 dlr, Krögarhuset, koppar med mässingshandtag, stämplade, fyra kastruller varav två med lock, panna samt fat, största diameter 21 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

456463

Päivämäärä:

2017-04-19