Kastruller koppar Krögarhuset
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KASTRULLER OCH KAROTTER, 6 dlr, Krögarhuset, koppar med mässingshandtag, stämplade, fyra kastruller varav två med lock, panna samt fat, största diameter 21 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
456463
Päivämäärä:
2017-04-19