Krögarhuset koppar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KASTRULLER OCH PANNOR, 7 dlr, Krögarhuset, koppar med mässingshandtag, 2 traktörpannor varav en med lock, diam 25 cm, 2 kastruller, 2 ovala pannor, kastrull med lock, stämplade
Smärre slitage
456464
2017-04-19