Krögarhuset koppar

Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar
Krögarhuset koppar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KASTRULLER OCH PANNOR, 7 dlr, Krögarhuset, koppar med mässingshandtag, 2 traktörpannor varav en med lock, diam 25 cm, 2 kastruller, 2 ovala pannor, kastrull med lock, stämplade

Smärre slitage

456464

2017-04-19