Omega Seamaster Cosmic herrarmbandsur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Seamaster Cosmic, armbandsur, stål, 1970-tal, manuellt urverk, plexiglas, datum, svart läderband, originalspänne i stål, diameter 35 mm, etui medföljer (ej original)
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, fiber kl 5 på tavlan, bruksslitage
456474
2017-04-21