Henrik von Gerber digital print

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

HENRIK VON GERBER (född 1970), Kaffemasin, signerad och numrerad Gerber 21/90, digital print, bildmått ca 60 x 60 cm

456477

2017-04-19