Johan Reinberg

Johan Reinberg
Johan Reinberg
Johan Reinberg
Johan Reinberg
Johan Reinberg
Johan Reinberg

Klubbat för:

6 600 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

JOHAN REINBERG (Finland, 1823-1986): Vy mot sommarnöje, signerad och daterad 1883, olja på duk 72x104 cm

Kuntoraportti

Ställvis färgbortfall

456482

Päivämäärä:

2017-04-19