Johan Reinberg
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
JOHAN REINBERG (Finland, 1823-1986): Vy mot sommarnöje, signerad och daterad 1883, olja på duk 72x104 cm
Kuntoraportti
Ställvis färgbortfall
456482
Päivämäärä:
2017-04-19