Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOCKERSKÅL, SALTKAR, silver och slipat glas, 1900-talets andra hälft, svenska importstämplar, i form av svanar, höjd ca 7,5 resp.10,5, längd ca 7,5 resp. 12 cm
456486
2017-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här