Sockerskål och saltkar i form av svanar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKÅL, SALTKAR, silver och slipat glas, 1900-talets andra hälft, svenska importstämplar, i form av svanar, höjd ca 7,5 resp.10,5, längd ca 7,5 resp. 12 cm

456486

2017-04-19