Jaeger reseur 1960-tal.
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JAEGER, reseur, ca 1960, 8-dagars verk, silverfärgad urtavla med arabiska siffror, fodral av förgylld och svartlackerad mässing, 22x56x85 mm, originaletui medföljer
Verket går ej vid inskrivningstillfället, fjäder av, bruksslitage.
456489
2017-04-19