Tissot Heritage herrarmbandsur

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TISSOT, HERITAGE 150TH ANNIVERSARY, armbandsur, stål, ca 2004, automatiskt urverk, plexiglas, datum, refnr. 66171131, cal. ETA 2892, originalband samt viklås, limiterad upplaga om 8888 ex, detta ex 742, diameter 39,5 mm, originaletui, ytterkartong samt certifikat stämplat 25 feb 2004 medföljer

Verket går vid inkskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, bruksslitage

456498

2017-04-19