Tissot Heritage herrarmbandsur
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TISSOT, HERITAGE 150TH ANNIVERSARY, armbandsur, stål, ca 2004, automatiskt urverk, plexiglas, datum, refnr. 66171131, cal. ETA 2892, originalband samt viklås, limiterad upplaga om 8888 ex, detta ex 742, diameter 39,5 mm, originaletui, ytterkartong samt certifikat stämplat 25 feb 2004 medföljer
Verket går vid inkskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, bruksslitage
456498
2017-04-19